Reklama

ESOTIQ (EAH): Zawiadomienie o zgłoszeniu planu podziału Esotiq & Henderson S.A. - raport 20

Raport bieżący nr 20/2016

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Esotiq & Henderson S.A. (Spółka) w nawiązaniu do przekazanej w dniu 5 maja 2016 roku raportem bieżącym nr 9/2016 informacji o podjęciu decyzji o zamiarze podziału Spółki oświadcza, że w dniu dzisiejszym zgłosił do Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku "Plan podziału Esotiq & Henderson S.A. z siedzibą w Gdańsku poprzez przeniesienie części majątku na EMG S.A. z siedzibą w Gdańsku”. Plan podziału sporządzony zgodnie z art. 534 § 1 Ksh wraz z dołączonymi dokumentami o których mowa w art. 534 § 2 Ksh stanowi załącznik do niniejszego raportu bieżącego, jak również będzie udostępniony do publicznej wiadomości na stronie internetowej i w siedzibie Spółki do dnia powzięcia uchwały o podziale.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-09-30Adam SkrzypekPrezes Zarządu
2016-09-30Krzysztof JakubowskiWiceprezes Zarządu

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »