Reklama

MONNARI (MON): Zawiadomienie o zmianie procentowego udziału w ogólnej liczbie głosów na WZ Spółki MONNARI TRADE S.A. przesłane przez akcjonariusza - raport 17

Raport bieżący nr 17/2011
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Na podstawie art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie, Zarząd MONNARI TRADE S.A. informuje, że otrzymał w dniu dzisiejszym, tj. 29 marca 2011 r. od spółki Ateny Sp. z o.o. zawiadomienie o zmianie procentowego udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki MONNARI TRADE S.A. W związku z nabyciem w dniu 23 marca 2011 r. 100 % udziałów w spółce FAIR Sp. z o.o., spółka Ateny Sp. z o.o. staje się pośrednio akcjonariuszem spółki MONNARI TRADE S.A.

Reklama

Na dzień dokonania nabycia udziałów w FAIR Sp. z o.o., spółka była w posiadaniu 2.533.000 akcji imiennych MONNARI TRADE S.A. uprzywilejowanych co do głosu, co stanowi 13,68% w kapitale zakładowym i daje 20,01% w ogólnej liczbie głosów.

Przed dokonaniem ww. transakcji spółka Ateny Sp. z o.o. nie posiadała akcji MONNARI TRADE S.A.

Po dokonaniu ww. transakcji spółka Ateny Sp. z o.o. posiada pośrednio 2.533.000 akcji imiennych MONNARI TRADE S.A. uprzywilejowanych co do głosu, co stanowi 13,68% w kapitale zakładowym i daje 20,01% w ogólnej liczbie głosów.

W okresie najbliższych 12 miesięcy spółka Ateny Sp. z o.o. nie zamierza zwiększać udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu MONNARI TRADE S.A.
Mirosław Misztal - Prezes Zarzadu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »