Reklama

PMPG (PGM): Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Emitenta - raport 73

Raport bieżący nr 73/2013

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd spółki pod firmą Platforma Mediowa Point Group S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako Emitent) informuje, że w dniu 14 listopada 2013 roku Emitent otrzymał od spółki pod firmą Parrish Media N.V. z siedzibą w Alkmaar, Holandia (dalej jako Akcjonariusz) zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji Emitenta.

Na podstawie przedmiotowego zawiadomienia Akcjonariusz poinformował, że w dniu 12 listopada 2013 roku w wyniku transakcji nabycia akcji Emitenta, zawartej na rynku regulowanym, zwiększeniu uległ udział Akcjonariusza w kapitale zakładowym i liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta – do poziomu powyżej 5 %.

Reklama

Przed transakcją nabycia akcji Emitenta Akcjonariusz posiadał łącznie 4 392 351 sztuk akcji Emitenta, które stanowiły 4,23 % kapitału zakładowego Emitenta i uprawniały do wykonywania 4 392 351 głosów, co stanowiło 4,23 % ogółu głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Po transakcji nabycia akcji Emitenta Akcjonariusz posiada łącznie 5 392 925 sztuk akcji Emitenta, które stanowią 5,19 % kapitału zakładowego Emitenta i uprawniają do wykonywania 5 392 925 głosów, co stanowi 5,19 % ogółu głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Ponadto, Akcjonariusz poinformował, że nie posiada podmiotów zależnych posiadających akcje Emitenta oraz, że w odniesieniu do akcji Emitenta nie zawarł umów, których przedmiotem, jest przekazanie uprawnienia do wykonywania prawa głosu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2013-11-14Michał M. LisieckiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »