Reklama

ITMTRADE (ITM): Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania głosów na walnym zgromadzeniu przez LETAMOR HOLDINGS LIMITED z siedzibą na Cyprze - raport 30

Raport bieżący nr 30/2019

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd Interma Trade S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu 19 sierpnia 2019 r. otrzymał zawiadomienie sporządzone na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 2) Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzenia instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, od Pana Tomasza Piotrowskiego, działającego w imieniu i na rzecz LETAMOR HOLDINGS LIMITED z siedzibą na Cyprze na podstawie udzielonego upoważnienia, który poinformował o zbyciu w dniu 16 sierpnia 2019r. pakietu 600.000 akcji, reprezentujących prawo do 7,52% głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. W wyniku dokonanej transakcji LETAMOR HOLDINGS LIMITED z siedzibą na Cyprze nie posiada już akcji Spółki.

Reklama

Treść otrzymanego zawiadomienia znajduje się w załączniku do niniejszego raportu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-08-19Tomasz PiotrowskiPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »