Reklama

ALIOR (ALR): Zawiadomienie o zmianie udziałów w ogólnej liczbie głosów - raport 10

Raport bieżący nr 10/2013
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd spółki Alior Bank S.A.("Bank") informuje o otrzymaniu w dniu 6 lutego 2013 roku zawiadomienia od Spółki Wellington Management Company LLP ("Wellington Management") o zbyciu przez Wellington Management w dniu 4 lutego 2013 akcji Banku w liczbie 50.061, która powoduje zejście poniżej progu 5 % ogólnej liczby akcji i głosów na walnym zgromadzeniu Banku..

Przed transakcją Wellington Management posiadał 3.186.065 akcji Banku, stanowiących 5,01% kapitału zakładowego Banku, uprawniających do wykonywania 3,186,065 głosów na walnym zgromadzeniu Banku, to jest do 5,01% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu.

Reklama

W wyniku sprzedaży akcji Wellington Management posiada 3.143.220 akcji Emitenta, co stanowi 4,94% kapitału zakładowego Banku i jest uprawniony do wykonywania 3.143.220 na Walnym Zgromadzeniu Banku, co stanowi 4,94% w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Banku.
Niels Lundorff - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »