Reklama

URLOPYPL (URL): Zawiadomienie o zmniejszeniu zaangażowania w Spółkę Urlopy.pl S. A . - raport 19

Raport bieżący nr 19/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Spółki Urlopy.pl S.A. informuje, iż w dniu wczorajszym wpłynęła do Spółki informacja, od Pana Eugeniusza Kukułowicza, o zmniejszeniu zaangażowania w akcje spółki Urlopy.pl S.A. i zejście poniżej progu 5%. Powyższe jest następstwem zbycia 100 000 sztuk akcji w ramach umowy cywilnoprawnej po średniej cenie wynoszącej 0,08 zł.

Obecnie Pan Kukułowicz jest posiadaczem 17 905 400 sztuk akcji zwykłych na okaziciela spółki Urlopy.pl S.A. stanowiących 4,97 % udziału w kapitale zakładowym emitenta i taki sam udział w głosach na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.
Agnieszka Gujgo - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »