Reklama

ESSYSTEM (ESS): Zawiadomienie o zwiększeniu zaangażowania powyżej 5% ogólnej liczby głosów przez Quercus TFI S.A. - raport 3

Raport bieżący nr 3/2015

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd ES-SYSTEM S.A. (dalej "Emitent") informuje, że dnia 16 lutego 2015 roku, otrzymał informację od Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., że zarządzane przez nie fundusze inwestycyjne:

Quercus Parasolowy SFIO,

Quercus Absolute Return FIZ

Quercus Absolutnego Zwrotu FIZ

(dalej "Fundusze”) zwiększyły wspólnie udział w ogólnej liczbie głosów w ES-SYSTEM S.A. powyżej progu 5%.

Zwiększenie przez Fundusze zaangażowania powyżej progu 5% nastąpiło w wyniku transakcji na rynku regulowanym w dniu 12 lutego 2015 roku.

Reklama

Przed zmianą udziału Fundusze posiadały łącznie 2 138 939 akcji Emitenta, stanowiących 4,99% kapitału zakładowego ES-SYSTEM S.A. i uprawniających do 2 138 939 głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta, co stanowiło 4,99% ogólnej liczby głosów.

W wyniku transakcji, na dzień 12 lutego 2015 r., Fundusze łącznie posiadały 2 148 995 akcji Emitenta, stanowiących 5,01% kapitału zakładowego ES-SYSTEM S.A. i uprawniających do 2 148 995 głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta co stanowi 5,01% ogólnej liczby głosów.

Zawiadomienie stanowi załacznik do niniejszego raportu

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-02-16Mirosław Butryn Mikołaj WierzbickiWiceprezes Zarządu Wiceprezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »