Reklama

RAFAKO (RFK): Zawiadomienie od Nationale-Nederlanden PTE S.A. na podstawie art. 69 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych. - raport 26

Raport bieżący nr 26/2015

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd RAFAKO S.A. z siedzibą w Raciborzu ("Spółka” lub "RAFAKO”) informuje, że otrzymał od Nationale-Nederlanden Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A. ("N-N PTE”) zawiadomienie, iż w wyniku przydziału praw do akcji serii J RAFAKO ("prawa do akcji”), w dniu 28 lipca 2015 roku, zarządzane przez N-N PTE Fundusze:

1) Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny,

2) Nationale-Nederlanden Dobrowolny Fundusz Emerytalny ("Fundusze”)

Reklama

stały się posiadaczami praw do akcji RAFAKO, które w przypadku zamiany na akcje RAFAKO ("Akcje”) dadzą Funduszom powyżej 5% głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki ("WZ”).

Przed przydziałem praw do akcji, Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny posiadał 3.016.509 akcji i tyle samo głosów na WZ, co stanowiło 4,33% kapitału zakładowego i tyle samo głosów na WZ.

W dniu 29 lipca 2015 roku, na rachunkach papierów wartościowych Funduszy znajdowało się łącznie 8.031.507 akcji i praw do akcji, co stanowiło 9,46% kapitału zakładowego RAFAKO. Z chwilą zamiany praw do akcji na akcje, Funduszom będzie przysługiwać 8.031.507 głosów na WZ, co stanowić będzie 9,46% ogólnej liczby głosów.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-07-30Agnieszka Wasilewska- SemailPrezes Zarządu
2015-07-30Krzysztof BurekWieprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »