Reklama

ACTION (ACT): Zawiadomienie od osoby obowiązanej. - raport 6

Raport bieżący nr 6/2010
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd ACTION S.A informuje, iż w dniu wczorajszym tj. 25 stycznia 2010 roku wpłynęło do Spółki zawiadomienie w trybie art. 160 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi od osoby pełniącej w strukturze organizacyjnej Emitenta funkcję kierowniczą i posiadającą stały dostęp do informacji poufnych.

Osoba ta informuje, że osoba z nią blisko związana zbyła w transakcjach na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w dniu 19 stycznia 2010 roku 1 362 akcje ACTION S.A. po średniej cenie jednostkowej 17,00 zł za akcję.

Reklama

Osoba obowiązana nie wyraziła zgody na publikację danych osobowych.
Piotr Bieliński - Prezes Zarządu
Andrzej Biały - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »