Reklama

ZREMB (ZRE): Zawiadomienie od osoby zobowiązanej do notyfikacji. - raport 14

Raport bieżący nr 14/2014

Podstawa Prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd ZBM "ZREMB-CHOJNICE" SA. (Emitent) informuje, że otrzymał w dniu 25 lutego 2014 roku zawiadomienie na podstawie art.160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r.o obrocie instrumentami finansowymi, od osoby zobowiązanej do notyfikacji i pełniącej funkcję Członka Zarządu w Spółce zależnej od Emitenta, dotyczące objęcia przez Spółkę zależną 1.700.000 akcji zwykłych na okaziciela serii "F3" Emitenta, których łączna wartość przekroczyła 5.000,00 EUR. Umowa objęcia 1.700.000 akcji zwykłych na okaziciela serii " F3" zawarta została w dniu 25 lutego 2014 roku w ramach kapitału docelowego Emitenta. Akcje zostały objęte po cenie emisyjnej 0,50 zł za każdą akcję.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-02-26Danuta Maria WruckWiceprezes Zarządu
2014-02-26Kazimierz Stanisław CemkaWiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »