Reklama

VISTAL (VTL): Zawiadomienie od PKO Faktoring S.A. - raport 95

Raport bieżący nr 95/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki Vistal Gdynia S.A. ("Spółka" i "Emitent”) w nawiązaniu do raportów bieżących nr 34/2017 i 64/2017 informuje, że w dniu 15.11.2017 r. otrzymał pismo datowane na 10.11.2017 r. od PKO Faktoring S.A. z siedzibą w Warszawie ("PKO”) zawierające zawiadomienie Emitenta będącego poręczycielem wekslowym o wypełnieniu weksla i wezwaniu do spłaty należności z tytułu umów zawartych pomiędzy PKO a spółką zależną Vistal Offshore sp. z o.o. Weksel został wypełniony na kwotę 6.890.353 PLN z datą płatności do dnia 20.11.2017 r.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-11-16Ryszard Matyka Bogdan MalcPrezes Zarządu Wiceprezes ZarząduRyszard Matyka Bogdan Malc

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »