Reklama

B3SYSTEM (B3S): Zawiadomienie w trybie art.160 ust. 1 Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. - raport 9

Raport bieżący nr 9/2010
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Na podstawie art. 160 ust.4. ustawy o obrocie instrumentami finansowymi [Ustawa o obrocie] Zarząd B3System informuje o otrzymaniu w dniu 21 stycznia 2010 roku zawiadomienia od Członka Rady Nadzorczej B3System S.A. o zbyciu akcji Spółki przez osobę blisko z nim związaną, w rozumieniu art. 160 ust. 2 pkt. 1 Ustawy o obrocie. Osoba związana z Członkiem Rady Nadzorczej w dniach od 13 do 15 stycznia 2010 roku zbyła 4 000 akcji B3System S.A. po średniej cenie 2,38 PLN za jedną akcję. Akcje zostały zbyte na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
Władysław Sędzielski - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »