Reklama

PRIMETECH (PTH): Zawieszenie przez Komisję Nadzoru Finansowego postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia zezwolenia na wycofanie akcji Emitenta z obrotu na rynku regulowanym - raport 3

Raport bieżący nr 3/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 2/2021 z dnia 26 stycznia 2021 r. oraz nr 26/2020 z dnia 17 listopada 2020 r., nr 24/2020 i 25/2020 z dnia 13 listopada 2020 r. Zarząd PRIMETECH S.A. z siedzibą w Katowicach (dalej: "Emitent”, "Spółka”) informuje, że w dniu 16 lutego 2021 r. otrzymał postanowienie Komisji Nadzoru Finansowego ("KNF") datowane na dzień 10 lutego 2021 r. w przedmiocie zawieszenia postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia zezwolenia na wycofanie 15 609 833 akcji Spółki z obrotu na rynku regulowanym, wszczęte na podstawie wniosku Emitenta.

Reklama

Jako podstawę przedmiotowego postanowienia wskazano art. 97 § 1 pkt 4 kodeksu postępowania administracyjnego, w związku z koniecznością rozpatrzenia sprawy i wydania decyzji po uprzednim rozstrzygnięciu zagadnienia wstępnego przez sąd.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-02-16Jan Poświata Prezes Zarządu
2021-02-16Jakub DzierzęgaWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »