Reklama

ARENAPL (ARE): Zbycie akcji Emitenta przez podmiot powiązany z osobami mającymi dostęp do informacji poufnych. - raport 8

Raport bieżący nr 8/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Emitent informuje, że w dniu 6 czerwca 2011 r. otrzymał informacje od członka Zarządu oraz od członka Rady Nadzorczej o zbyciu akcji Emitenta przez podmiot powiązany z tymi osobami.

Podmiot powiązany dokonał następujących transakcji:

1) w dniu 30 maja 2011 r. sprzedał 1.500.000 akcji,

2) 2 czerwca 2011 r. sprzedał 1.400.000 akcji,

3) 2 czerwca 2011 r. sprzedał 500.000 akcji.

Reklama

Wszystkie transakcje zostały zawarte poza rynkiem zorganizowanym w drodze umowy cywilnej po cenie 16 groszy za akcję, Osoby informujące Spólkę o dokonanych transakcjach nie wyraziły zgody na podanie swoich danych osobowych do publicznej wiadomości.
Mariusz Obszański - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »