Reklama

EKOPOL (EGH): Zbycie akcji przez akcjonariusza - raport 17

Raport bieżący nr 17/2010
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Zarząd Ekopolu Górnośląskiego Holding SA z siedzibą w Piekarach Śląskich informuje, iż na podstawie zawiadomienia otrzymanego w dniu 04 października 2010r od osoby mającej dostęp do informacji poufnych , sporządzonego zgodnie z art.160 ustawy " O OBROCIE INSTRUMENTAMI FINANSOWYMI" , powziął informację o transakcjach zbycia akcji emitenta przez tę osobę.

Z przekazanej informacji wynika , że osoba mająca dostęp do informacji poufnych w dniu 28 września 2010 zbyła 1000 akcji Spółki Ekopol Górnośląski Holding SA po średniej cenie 5 zł za akcję.

Reklama

Transakcji dokonano w czasie sesji na rynku NewConnect organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych SA w Warszawie.

Osoba zobowiązana do przekazania informacji nie wyraziła zgody na publikowanie danych osobowych.
Andrzej Piecuch - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »