Reklama

MSXRESOUR (MSX): Zbycie akcji przez Członka Zarządu "MOSTOSTAL-EXPORT" S.A. - raport 62

Raport bieżący nr 62/2012
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd "MOSTOSTAL-EXPORT" S.A. (dalej: "Spółka") informuje, że w dniu 16 października 2012 roku Spółka została poinformowana przez Pana Pawła Narkiewicza o zbyciu przez niego 5.017.275 akcji Spółki. Akcje zostały zbyte w ramach transakcji zawartych na rynku regulowanym GPW w dniu 10 października 2012 roku. Średnia cena sprzedaży wyniosła 0,53 złotych za akcję.

Reklama

Przed dokonaniem powyższej transakcji Pan Paweł Narkiewicz posiadał 5.017.275 akcji, co stanowiło 10,98 % udziału w kapitale i 10,33 % w głosach na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Obecnie Pan Paweł Narkiewicz nie posiada akcji Spółki.
Agnieszka Jankowska - Członek Zarządu
Dariusz Leszek Demidziuk - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »