Reklama

B3SYSTEM (B3S): Zbycie akcji przez osobę zarządzającą. - raport 2

Raport bieżący nr 2/2012
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Na podstawie art. 160 ust. 4. Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi [Ustawa o obrocie], Zarząd B3System informuje o otrzymaniu w dniu 02 stycznia 2012 roku zawiadomienia od Pana Mirosława Kalińskiego o zbyciu akcji B3System S.A.

Zgodnie z powyższym zawiadomieniem Pan Mirosław Kaliński, Prezes Zarządu Spółki, zbył w dniu 30.12.2011 roku 1.236 akcji zwykłych na okaziciela B3System S.A. stanowiących 0,1% kapitału zakładowego oraz 0,1% głosów w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu B3System S.A., za łączną cenę 1.915,80 zł tj. po cenie 1,55 zł za akcję.
Mirosław Kaliński - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »