Reklama

TECHMEX (TEX): Zbycie akcji przez podmiot związany z Członkiem Zarządu - raport 40

Raport bieżący nr 40/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Syndyk masy upadłości Techmex S.A. w upadłości likwidacyjnej zawiadamia, że w dniu dzisiejszym otrzymał informację, że podmiot związany z Członkiem Zarządu (w myśl Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi Art. 160) zbył 338 000 akcji Techmex S.A. w upadłości likwidacyjnej. Przed zawarciem transakcji podmiot związany z Członkiem Zarządu posiadał 4.58% ogólnej liczny głosów na Walnym Zgromadzeniu. Średnia cena sprzedaży wynosiła 0,53 zł za akcję. Osoba powiązana ze sprzedającym podmiotem nie wyraziła zgody na publikację danych osobowych, a także na przekazanie informacji o nazwie podmiotu.
Danuta Wieczorek - Syndyk Masy Upadłości

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »