Reklama

SKYLINE (SKL): Zbycie aktywów o znaczącej wartości - raport 15

Raport bieżący nr 15/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Skyline Investment S.A. informuje, że w wyniku transakcji sprzedaży na rynku regulowanym zawartej w dniu 20 października 2010 roku, Spółka zbyła 156 000 (słownie: sto pięćdziesiąt sześć tysięcy) akcji spółki Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Warszawie, po średniej cenie 50,00 (słownie: pięćdziesiąt 00/100) złotych. Łączna wartość transakcji wyniosła 7 800 048,00 (słownie: siedem milionów osiemset tysięcy czterdzieści osiem 00/100) złotych.

Reklama

Na skutek transakcji, o której mowa powyżej, Skyline Investment S.A. zbyła wszystkie posiadane akcje Konsorcjum Stali S.A., które stanowiły 2,65% kapitału zakładowego tej spółki i uprawniały do 156 000 głosów na Walnym Zgromadzeniu, które stanowiły 2,65% ogólnej liczby głosów.

W związku z przeprowadzeniem transakcji na rynku regulowanym Spółce nie jest znany nabywca, czy nabywcy przedmiotowych akcji.

Aktywa będące przedmiotem transakcji zbycia uznano za znaczącą ze względu na łączną wartość powyższych transakcji zbycia, przekraczających 10% kapitałów własnych Spółki.
Jerzy Rey - Prezes Zarządu
Paweł Maj - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »