Reklama

DIGATE (DGT): Zbycie pakietu akcji. - raport 2

Raport bieżący nr 2/2010
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd Spółki Novainvest S.A. zawiadamia, że w dniu 6 września 2010 roku, otrzymał informację,

w trybie art.160 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi z dnia 29 lipca 2005 roku, dotyczącą zbycia pakietu akcji przez akcjonariusza - Sontellian Holdings LTD z siedzibą w Limassol, Republika Cypru.

Przed dokonaniem transakcji akcjonariusz posiadał 1 715 000 akcji, co stanowiło 22,07% kapitału akcyjnego Spółki i uprawniało do 1 715 000 głosów podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy stanowiących 22,07% głosów na WZA . W ramach transakcji poza rynkiem w oparciu o umowę cywilno-prawną, akcjonariusz zbył na rzecz podmiotu Sontellian Capital Sp. z o.o. z siedzibą

Reklama

w Warszawie 300 000 akcji po cenie 3,01 zł za każdą akcję . Łączna wartość transakcji wynosi 903 000, 00 zł. Obecnie Sontellian Holdings LTD posiada 1 415 000 akcji co stanowi 18,21% kapitału akcyjnego i uprawnia do 1 415 000 głosów na WZA stanowiących 18,21 % głosów na WZA.
Andrzej Macenowicz - Prezes Zarzadu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »