Reklama

GINOROSSI (GRI): Zdarzenie jednorazowe mające wpływ na jednostkowe i skonsolidowane sprawozdania finansowe za 2017 rok - raport 19

Raport bieżący nr 19/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W związku z trwającymi pracami nad rocznym jednostkowym i skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym GINO ROSSI S.A. oraz Grupy GINO ROSSI za 2017 rok, mając na uwadze rzetelność komunikacji z uczestnikami rynku kapitałowego, Zarząd GINO ROSSI S.A. ("Emitent”) informuje, iż w związku podjęciem decyzji o sprzedaży 100 % akcji spółki Simple Creative Products S.A. uzgodniono, że w skonsolidowanym sprawozdaniu rocznym Grupy GINO ROSSI za 2017rok działalność spółki Simple Creative Products S.A. zostanie wykazana w rachunku zysków i strat jako działalność zaniechana, natomiast w bilansie Grupy - jako aktywa przeznaczone do sprzedaży i zobowiązania związane z aktywami przeznaczonymi do sprzedaży.

Reklama

W związku z zakwalifikowaniem spółki Simple Creative Products S.A., jako aktywa przeznaczonego do sprzedaży skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów Grupy GINO ROSSI za rok 2017 zostanie obciążone kwotą 8.154 tys. PLN.

Natomiast jednostkowe sprawozdanie finansowe Emitenta zostanie obciążone kwotą 5.109 tys.PLN.

Powyższe obciążenia wynikają z dokonania odpisu aktualizacyjnego aktywów netto.

Zarząd Emitenta zwraca uwagę na fakt, że podane szacunki opierają się na niezaudytowanych danych i w związku z powyższym mogą ulec zmianie po badaniu przez biegłego rewidenta sprawozdań za rok obrotowy 2017. Jednostkowe i skonsolidowane zaudytowane roczne sprawozdanie finansowe za rok 2017 zostanie przekazane do publicznej wiadomości w dniu 27 kwietnia 2018 roku.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
Tomasz MalickiPrezes Zarządu
Paweł UrbaniakWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »