Reklama

TELEMEDPL (TMP): Zejście poniżej progu 5% w ogólnej liczbie głosów - raport 10

Raport bieżący nr 10/2020

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd Spółki Telemedycyna Polska S.A. ("Emitent”, "Spółka”) informuje, że w dniu 6 kwietnia 2020 r. otrzymał od Impera Capital Alternatywna Spółka Inwestycyjna z siedzibą w Warszawie ("Impera Capital”) zawiadomienie w trybie art. 69 ust.1 pkt. 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, o zmniejszeniu dotychczas posiadanego przez niego udziału w ogólnej liczbie głosów Emitenta poniżej progu 5%, co nastąpiło wskutek zbycia akcji Spółki w trybie transakcji rynkowych.

Reklama

Przed dokonaniem transakcji opisanej powyżej Impera Capital posiadała 340.947 sztuk akcji Spółki, dających prawo do 340.947 głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta, co stanowiło 5,10% udziału w kapitale oraz w głosach na Walnym Zgromadzeniu Emitenta. Po transakcji opisanej powyżej Impera Capital posiadała 310.648 sztuk akcji, dających prawo do 310.648 głosów na Walnym Zgromadzeniu Emitenta, co stanowi 4,65% udziału w kapitale oraz w głosach na Walnym Zgromadzeniu Emitenta.

Zarząd Spółki przekazuje w załączeniu otrzymane zawiadomienie.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-04-06Łukasz BulaCzłonek Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »