Reklama

MNI (MNI): Zgłoszenia Kandydata do pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej w spółce MNI S.A. - raport 44

Raport bieżący nr 44/2014

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Zarząd MNIS.A. (dalej zwaną "Spółką" bądź "Emitentem") działając zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz zapewniając Akcjonariuszom Spółki możliwość poznania kandydata na Członka Rady Nadzorczej Spółki, niniejszym informuje, że do spółki od akcjonariusza spółki ING Otwartego Funduszu Emerytalnego z siedzibą w Warszawie wpłynęła kandydatura Pana Jacka Tucharza na pełnienie funkcji Członka Rady Nadzorczej w spółce MNI S.A.

Reklama

Zgodnie z złożonymi oświadczeniami Pan Jacek Tucharz wyraził zgodę na kandydowanie do rady nadzorczej Spółki, ponadto oświadczył pisemnie, że spełnia wymagania stawiane przez Spółkę niezależnym członkom Rady Nadzorczej oraz zobowiązał się do przestrzegania dobrych praktych spółek publicznych.

W załączeniu do niniejszego raportu Spółka przedstawia życiorys kandydata.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-12-17Andrze Jerzy PiechockiPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »