Reklama

BEST (BST): Zgłoszenie kandydatur do Rady Nadzorczej - raport 25

Raport bieżący nr 25/2014

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd BEST S.A. z siedzibą w Gdyni (Emitenta), mając na uwadze zasadę II.1 pkt 5) Dobrych Praktyk Spółek Notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, przekazuje do publicznej wiadomości informację o kandydaturach zgłoszonych do Rady Nadzorczej Emitenta w związku ze zwołanym na dzień 18 czerwca 2014 roku Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Emitenta (rb nr 22/2014 z dnia 15 maja 2014 r.). Do Rady zgłoszono następujących kandydatów:

Reklama

1)Sławomir Lachowski (wybór na kolejną kadencję),

2)Katarzyna Borusowska (wybór na kolejną kadencję),

3)Leszek Pawłowicz (wybór na kolejną kadencję),

4)Patrycja Kucner (wybór na kolejną kadencję),

5)Pasquale Policastro,

6)Dariusz Filar.

Życiorysy zawodowe kandydatów powoływanych na kolejną kadencję (ad. 1 – 4) dostępne są na stronie internetowej Emitenta www.best.com.pl w zakładce "O Nas / Władze Spółki / Rada Nadzorcza”. Życiorysy nowych kandydatów do Rady (ad. 5-6) stanowią załączniki do niniejszego raportu. W załączeniu przesyłamy również oświadczenia kandydatów na członków Rady o braku przeszkód do pełnienia tej funkcji.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-06-12Krzysztof BorusowskiPrezes Zarządu
2014-06-12Marek KucnerWiceprezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »