Reklama

VIVID (VVD): Zgłoszenie kandydatur na Członków Rady Nadzorczej Vivid Games S.A. - raport 11

Raport bieżący nr 11/2017

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 6/2017 Zarząd Spółki Vivid Games S.A. (dalej jako: "Spółka”, "Emitent”) niniejszym informuje, że akcjonariusz Spółki Remigiusz Kościelny w dniu 10.04.2017 r. poinformował Spółkę o zamiarze zgłoszenia na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki w dniu 12 kwietnia 2017 kandydatur panów Tomasza Muchalskiego, Marcina Duszyńskiego, Piotra Szczeszka i Paula Bragiel’a na członków Rady Nadzorczej Emitenta.

Reklama

Kandydaci wyrazili zgodę na zgłoszenie, w załączeniu Emitent przekazuje kopie oświadczeń o wyrażeniu zgody na kandydowanie.

Wszystkie spośród wymienionych wyżej osób pełniły funkcje członków Rady Nadzorczej Spółki w ostatniej kadencji. Informacje na ich temat dostępne są na stronie internetowej Spółki.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-04-11Remigiusz KościelnyPrezes ZarząduKościelny
2017-04-11Roy HuppertCzłonek ZarząduHuppert

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »