POLIMEXMS (PXM): Złożenie oświadczenia przez DZ Bank Polska S.A. oraz zawarcie ugody - raport 56

Raport bieżący nr 56/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 55/2012 z dnia 31 lipca 2012 r. Zarząd Polimex-Mostostal S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Czackiego 15/17 ("Spółka") informuje, że w dniu 31 lipca 2012 r. DZ Bank Polska S.A. złożył wobec Spółki i banków, które zawarły ze Spółką w dniu 24 lipca 2012 r. umowę ("Umowa") w sprawie powstrzymania się od egzekwowania zobowiązań ("Banki") oświadczenie o powstrzymaniu się od prowadzenia czynności egzekucyjnych względem Spółki oraz zawarł ze Spółką ugodę w sprawie wykonywania zobowiązań Spółki z tytułu umowy kredytowej zawartej przez Spółkę z DZ Bank Polska S.A.

Reklama

W związku z powyższymi zdarzeniami DZ Bank Polska S.A. będzie traktowany jak jeden z Banków, a Spółka ustawowi na jego rzecz hipoteki na takich samych zasadach, na jakich zobowiązała się ustanowić takie hipoteki na rzecz pozostałych wierzycieli w Umowie.
Grzegorz Szkopek - Wiceprezes Zarządu

Emitent
Dowiedz się więcej na temat: DZ BANK Polska SA | Polimex-Mostostal SA | Emitent | Bank Polski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »