Reklama

BIOCELTIX (BCX): Złożenie wniosku o dopuszczenie i wprowadzenie akcji Spółki do obrotu na rynku regulowanym - raport 28

Raport bieżący nr 28/2022

Podstawa Prawna:
Inne uregulowania

Zarząd Bioceltix S.A. ("Spółka”, "Emitent”) informuje, że w dniu 4 sierpnia 2022 r. Spółka złożyła do Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("GPW”) wniosek o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW wszystkich istniejących akcji Spółki, tj. 3.286.789 akcji zwykłych na okaziciela serii A - G, zarejestrowanych w depozycie papierów wartościowych prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. pod kodem ISIN PLBCLTX00019 ("Akcje”).

Reklama

Jedynym prawnie wiążącym dokumentem sporządzonym na potrzeby ubiegania się o dopuszczenie Akcji do obrotu na rynku regulowanym, zawierającym informacje na temat Spółki i Akcji jest prospekt Spółki zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 28 lipca 2022 r. Prospekt został udostępniony do publicznej wiadomości w dniu 29 lipca 2022 r. na stronie internetowej Spółki: https://bioceltix.com/prospekt/.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-08-04Łukasz Bzdzion Prezes Zarządu
2022-08-04Paweł WielgusCzłonek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »