Reklama

STELMET (STL): Złożenie wniosku o wykluczenie akcji Spółki z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW oraz wniosku o wycofanie akcji Spółki z depozytu prowadzonego przez KDPW - raport 46

Raport bieżący nr 46/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki Stelmet Spółka Akcyjna z siedzibą w Zielonej Górze ("Spółka”) informuje, że w związku z decyzją Komisji Nadzoru Finansowego ("KNF”) w sprawie udzielenia zezwolenia na wycofanie akcji Spółki z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("GPW”), o której Spółka informowała raportem bieżącym nr 45/2020 z dnia 30.09.2020 roku, Spółka wystąpiła w dniu 02.10.2020 roku do GPW z wnioskiem o wykluczenie wszystkich akcji Spółki z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW z dniem 12.10.2020 roku. Z tym samym dniem Spółka złożyła również do KNF oświadczenie o zrzeczeniu się prawa do odwołania (złożenia wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy) od ww. decyzji, wobec czego z dniem doręczenia KNF tego oświadczenia decyzja KNF stanie się ostateczna i prawomocna. Ponadto, Spółka wystąpiła w dniu 02.10.2020 roku do Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych S.A. z wnioskiem o wycofanie z depozytu wszystkich akcji Spółki i ustanie uczestnictwa w typie Emitent.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-10-02Stanisław BieńkowskiPrezes Zarządu
2020-10-02Andrzej TrybuśWiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »