Reklama

MBANK (MBK): Zmiana okresu obowiązywania umowy kredytowej z Commerzbankiem AG - raport 80

Raport bieżący nr 80/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

BRE Bank SA ("Bank") podaje do wiadomości następującą informację dotyczącą kredytowania z Commerzbanku:

W nawiązaniu do komunikatu nr 59/2008 z dnia 25 kwietnia 2008 r., w wyniku podpisanego w dniu 25 października 2010 r. uzupełnienia do umowy z Commerzbankiem zawartej 25 kwietnia 2008 r. zmienił się okres, na jaki została udzielona część kredytu.

Zgodnie z podpisanym uzupełnieniem okres kredytowania dla pierwszej transzy w kwocie 700.000.000 CHF (równowartość 2.029.230.000 zł według średniego kursu NBP z dnia 25 października 2010 r.) został wydłużony do maksymalnie 10 lat.
Maciej Mołdawa - p.o. Dyrektora Biura Monitoringu Zgodności

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »