Reklama

DCD (DCD): Zmiana porządku obrad WZA - raport 3

Raport bieżący nr 3/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Terra SA z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu 6 czerwca 2011 roku otrzymał oświadczenie od Pana Tomasza Makaruka o wycofaniu oferty wniesienia aportem do Terra SA zorganizowanej części przedsiębiorstwa "MPR Tomasz Makaruk" w zamian za objęcie akcji w podwyższonym kapitale zakładowym Spółki.

W związku z powyższym, Zarząd Spółki będzie wnosił o odstąpienie przez Walne Zgromadzenie Spółki od rozpatrzenia pkt. 14 i 15 zaproponowanego w dniu 3 czerwca br. porządku obrad Walnego Zgromadzenia zaplanowanego na dzień 30 czerwca 2011 roku, gdyż stają się one bezzasadne.

Reklama

Podstawa prawna:

par. 3 ust. 1 załącznika nr 3 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect" w związku z opublikowanym raportem bieżącym nr 2/2011
Andrzej Marciniak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »