Reklama

INTERNITY (INT): Zmiana stanu posiadania akcjonariusza- zawiadomienie - raport 6

Raport bieżący nr 6/2019

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Zarząd INTERNITY SA informuje, że otrzymał od akcjonariuszy działających w ramach Porozumienia zawiadomienie o zmianie stanu posiadania oraz zwiększeniu udziału w głosach na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Internity SA.

W związku z nabyciem akcji w dniu 10 kwietnia 2019 roku, zaangażowanie Stron Porozumienia uległo zwiększeniu powyżej 10% w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu.

Przed zmianą Strony Porozumienia posiadały łącznie 819.931 akcji INTERNITY, które stanowiły 9,98% udziału w kapitale i dawały prawo do 819.931 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowiło 9,98 % w głosach na walnym zgromadzeniu.

Reklama

W wyniku nabycia Strony Porozumienia posiadają 880.000 akcji INTERNITY, które stanowią 10,71 % udziału w kapitale i dają prawo do 880.000 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowi 10,71 % w głosach na walnym zgromadzeniu.

Zawiadomienie w załączeniu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-04-16Piotr GrupińskiPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Emitent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »