SIMPLE (SME): Zmiana w składzie Zarządu SIMPLE S.A.

Zarząd SIMPLE S.A. informuje, iż Rada Nadzorcza na posiedzeniu w dniu 26.01.2010 roku powołała Pana Michała Siedleckiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu SIMPLE S.A.

W wyniku tej zmiany rozszerza się skład Zarządu Spółki SIMPLE S.A. na trzyosobowy.

Michał Siedlecki, 51 lat

Ukończył studia na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej w Instytucie Organizacji i Zarządzania. W latach 1983-1988 był zatrudniony w następujących firmach: 1982-1987 - Instytut Organizacji Przemysłu Maszynowego - na stanowisku starszego asystenta 1987-1988 - "InterAms II" Sp. z o.o. na stanowisku projektant systemów. Współzałożyciel i akcjonariusz, w Spółce był zatrudniony na stanowisku Głównego Projektanta Systemów. W latach 1992-1997 członek Zarządu Spółki odpowiedzialny za rozwój. Po roku 1997 wrócił na stanowisko Głównego Projektanta Systemów i zajmował się tworzeniem podstawowego produktu firmy - systemu SIMPLE SYSTEM V. Od czerwca 2006 roku zajmował stanowisko Wiceprezesa Zarządu SIMPLE S.A. odpowiedzialnego za rozwój produktów SIMPLE. W grudniu 2007 roku został powołany na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki. Od stycznia do lipca 2009 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu SIMPLE S.A. Do chwili obecnej był zatrudniany na stanowisku Doradca Zarządu. Nie wykonuje działalności konkurencyjnej do działalności SIMPLE S.A. Nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Reklama

Załączniki:

Osoby reprezentujące spółkę:

Paweł Zdunek Prezes Zarządu

Przemysław Gnitecki Wiceprezes Zarządu

GPW
Dowiedz się więcej na temat: Simple | zarządy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »