Reklama

ZPUE (PUE): Zmiana warunków umowy kredytowej - raport 38

Raport bieżący nr 38/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie ("Emitent”) informuje, że w dniu dzisiejszym podpisany został aneks do Umowy o MultiLinię zawartej w dniu 12 marca 2015 r. przez Stolbud Włoszczowa S.A., Stolbud Pszczyna S.A. i Kortrak Sp. z o.o. ("Kredytobiorcy) z Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ("Bankˮ), do której Emitent przystąpił po stronie Kredytobiorców na mocy aneksu z dnia 30 czerwca 2017 r. Emitent przekazywał informacje na temat powyższej umowy raportami bieżącymi: nr 15/2017, nr 18/2018, nr 28/2018.

Reklama

Na mocy przedmiotowego aneksu przedłużono do dnia 30 czerwca 2019 r. termin dostępności oraz całkowitej spłaty udzielonego kredytu. Jednocześnie ustalono, iż maksymalna wysokość kredytu będzie stanowiła kwota 25.000.000,00 PLN. Emitent i Kredytobiorca mogą korzystać z kredytu w ramach przysługujących im limitów oraz w określonych terminach, przy czym Emitent może zaciągać zobowiązania do maksymalnej kwoty udzielonego kredytu. Ponadto Bank zobowiązał się do udzielania określonego rodzaju gwarancji na podstawie dyspozycji składanych przez Emitenta i Kredytobiorców do kwoty 1.000.000,00 PLN, w okresie dostępności do dnia 30 czerwca 2019 r. Zgodnie zawartym aneksem zabezpieczenie wierzytelności Banku wynikających z Umowy o MultiLinię stanowią:

- hipoteka umowna łączna do kwoty najwyższej 40.000.000,00 PLN ustanowiona na rzecz Banku na określonych nieruchomościach,

- przelew wierzytelności na rzecz Banku z tytułu umowy ubezpieczenia budynków/budowli na określonych nieruchomościach.

Pozostałe zmiany, które zostały wprowadzone do powyższej umowy na mocy przedmiotowego aneksu, dotyczą warunków nieodbiegających od powszechnie stosowanych w tego rodzaju umowach.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-12-12Iwona DoboszCzłonek Zarządu
2018-12-12Wojciech PykaProkurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »