Reklama

IDEON (IDE): Znacząca umowa energetyczna - raport 24

Raport bieżący nr 24/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Centrozap SA powziął w dniu dzisiejszym informuję, że w ramach działalności w zakresie handlu energią elektryczną na rynku międzynarodowym zgodnie z umową z dnia 17 sierpnia 2010r. podpisaną wg standardów EFET ze spółką Statkraft Markets GmbH z siedzibą w Düsseldorfie (Niemcy) zawarł w okresie od 24 lutego 2012 roku do 10 kwietnia 2012 roku szereg transakcji kupna/sprzedaży na łączną wartość 28.960,5 tys. zł netto z terminem dostawy od 25 lutego 2012 roku do 31 grudnia 2012 roku. Największą wartościowo jest transakcja na kwotę 1.371,2 tys. zł netto.

Reklama

Zrealizowane transakcje są konsekwencją aktywności Centrozap SA na rynku międzynarodowym.

Warunki opisanych powyżej transakcji nie odbiegają od warunków charakterystycznych dla tego rodzaju transakcji na rynku.

Umowy zostały uznane za znaczące ze względu na przekroczenie wartości 10% kapitałów własnych Emitenta.
Ireneusz Król - Prezes Zarządu
Damian Kus - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »