Reklama

SONEL (SON): Znacząca umowa podmiotu powiązanego Foxytech spółka z o.o. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Sonel S.A. informuje, że podmiot powiązany Foxytech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Świdnicy, w związku z wygranym postępowaniem przetargowym, zawarł w dniu 05.05.2021 r., dwie umowy ze spółką Tauron Dystrybucja Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie na dostawę statycznych bezpośrednich liczników energii elektrycznej z wbudowanym modemem LTE na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A.

Przedmiotem umów jest dostarczanie, w okresie od lipca 2021 roku do września 2021 roku, liczników oraz anten, na łączna kwotę 13 225 648,80 złotych brutto, 10 752 560,00 netto.

Reklama

Umowy przewidują prawo opcji polegające na możliwości zwiększenia zamówień o łączną kwotę 10 752 560,00 zł netto, z realizacją dostaw w okresie od października 2021 roku do czerwca 2022 roku.

W związku z powyższym łączna maksymalna wartość umów może wynieść 21 505 120,00 zł netto.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-05-05Tomasz HodijCzłonek Zarządu
2021-05-05Krzysztof WieczorkowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »