Reklama

MERCOR (MCR): Znaczne pakiety akcji - raport 20

Raport bieżący nr 20/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji

Zarząd Mercor SA podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu 02 sierpnia 2010 roku, zgodnie z art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych, otrzymał informację, mówiącą że w dniu 27 lipca 2010 roku spółka N50 Cyprus Limited nabyła 1.800.606 sztuk akcji Spółki, co stanowiło 11,50% udziału w kapitale zakładowym i 11,50% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Reklama

Przeniesienie własności akcji nastąpiło na podstawie oferty darowizny złożonej przez Pana Mariana Popinigisa i przyjętej przez spółkę N50 Cyprus Limited w dniu 27 lipca 2010 roku.

Przed nabyciem ww. akcji spółka N50 Cyprus Limited nie posiadała akcji spółki Mercor SA.

Po nabyciu ww akcji spółka N50 Cyprus Limited posiada łącznie 1.800.606 sztuk akcji Spółki, które stanowią 11,50% kapitału zakładowego i dają prawo do wykonania 1.800.606 głosów na Walnym Zgromadzeniu, co stanowi 11,50% ogólnej liczby głosów.

Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Krzysztof Krempeć - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »