Reklama

2CPARTNER (2CP): Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy 2C Partners S.A. - raport 4

Raport bieżący nr 4/2015

Podstawa Prawna: Inne uregulowania
Zarząd Spółki 2C Partners S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kamionkowskiej 41/1, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000429963 (dalej jako "Spółka”), działając na podstawie art. 399 § 1, art. 4021 i art. 4022 Kodeksu Spółek Handlowych zwołuje Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy 2C Partners S.A. (dalej jako "Zgromadzenie”) na dzień 8 lipca 2015 r., na godzinę 11.30, które odbędzie się w Kancelarii Notarialnej Marzena Dmochowska Joanna Nowaczyńska S.C. pod adresem: ul.Filtrowa 73 lokal 9 (wejście od ul.Raszyńskiej).

Reklama

W załączeniu stosowne dokumenty


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-06-10Łukasz TylecPrezes ZarząduŁukasz Tylec
2015-06-10Michał OwsiewskiWiceprezes ZarząduMichał Owsiewski

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »