Reklama

MPLVERBUM (VER): Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy MPL VERBUM S.A. na dzień 23 października 2012r. - raport 1

Raport bieżący nr 1/2012
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Zarząd MPL VERBUM S.A. z siedzibą w Poznaniu 61-626, ul. Szelągowska 45a, woj. wielkopolskie, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000372990, działając na podstawie art. 399 §1 i art. 4021 oraz 4022 Kodeksu Spółek Handlowych oraz Statutu Spółki, zwołuje na dzień 23 października 2012 roku o godz. 17:00 Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które odbędzie się w siedzibie Spółki w Poznaniu przy ulicy Szelągowskiej 45a.

Reklama

Załączniki:

Plik;Opis

WZA Treść ogłoszenia o zwołaniu.pdf;Treść ogłoszenia o zwołaniu WZA

WZA Projekty Uchwał.pdf;Projekty Uchwał

WZA Formularz pozwalajacy na oddanie głosu przez pełnomocnika.pdf;Formularz pozwalający na oddanie głosu przez pełnomocnika

WZA Pełnomocnictwo -osoba fizyczna.pdf;Pełnomocnictwo - os. fizyczna

WZA Pełnomocnictwo - osoba prawna i społka osobowa.pdf;Pełnomocnictwo - os. prawna i sp. osobowa


Marcin Katański - Prezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »