Reklama

PROXYAD (PXY): Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia ProxyAd S.A. na dzień 2 lipca 2012 r - raport 4

Raport bieżący nr 4/2012
Podstawa prawna:

Inne uregulowania

Zarząd Emitenta ProxyAd S.A. niniejszym informuje o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Emi-tenta na dzień 2 lipca 2012 r., na godz. 11:00 , w Warszawie w lokalu Biwejnis Maciej, Orłowski Paweł. Kancelaria

notarialna s.c. ul.Chłodna 15 (00-891 Warszawa). W załączeniu pełna treść ogłoszenia, projekty uchwał oraz wzór formularza do wykonywania głosu na Walnym Zgromadzeniu przez pełnomocnika.

Załączniki:

1/ Ogłoszenie o zwołaniu ZWZ

2/ Projekty uchwał na ZWZ

Reklama

3/ Wzór formularza

Załączniki:

Plik;Opis
Piotr Surmacki - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »