Reklama

TBULL (TBL): Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 28 czerwca 2019 r. – wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów - raport 18

Raport bieżący nr 18/2019

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powy�ej 5 %

Zarząd T-Bull S.A. ("Spółka”, "Emitent”) przekazuje wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się 28 czerwca 2019 r. ("WZ”):

- Damian Fijałkowski, któremu z posiadanych akcji przysługiwało na WZ 376.000 głosów stanowiące 33,33% w głosach na WZ oraz 21,78% w ogólnej liczbie głosów Emitenta,

- Grzegorz Zwoliński, któremu z posiadanych akcji przysługiwało na WZ 376.000 głosów stanowiące 33,33% w głosach na WZ oraz 21,78% w ogólnej liczbie głosów Emitenta,

Reklama

- Radosław Łapczyński, któremu z posiadanych akcji przysługiwało na WZ 376.000 głosów stanowiące 33,33% w głosach na WZ oraz 21,78% w ogólnej liczbie głosów Emitenta.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-06-28Damian FijałkowskiCzłonek ZarząduFijałkowski
2019-06-28Grzegorz ZwolińskiPrezes ZarząduZwoliński

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »