Nadchodzą zmiany w opłacie uzdrowiskowej. Rząd opublikował proponowane podwyżki

Deptak z ludźmi na tle historycznych willi i zielonych wzgórz, po lewej drewniana zabudowa.
Co dalej z opłatami pobieranymi od turystów i kuracjuszy? MF przygotowało projekt. Zdj. ilustracyjneMichal Wozniak/East NewsEast News

Zobacz również:

Opłata od turystów w kurortach. Inkasentów zastąpią płatnicy?

Opłaty od turystów i kuracjuszy. Jakie zmiany chce wprowadzić rząd?

Zobacz również:

Niezależność na orbicie. "Polska powinna mieć własny system" INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?