Niemieccy turyści wracają do Polski. W 2022 r. wydali 1,7 mld euro

Rynek Główny w Krakowie (zdj. ilustracyjne)
Rynek Główny w Krakowie (zdj. ilustracyjne)123RF/PICSEL

Niemcy wydali w Polsce 1,7 mld euro

Zobacz również:

Nowe autostrady i ścieżki rowerowe

Zobacz również:

Polacy ruszyli na siłownie, by ratować kondycję... psychicznąWojciech SzelągINTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?