Orlen uruchomił eksploatację złoża na Morzu Północnym. Gaz płynie już do Polski

Platforma wiertnicza na Morzu Północnym z żurawiami, oświetlona na tle zachmurzonego nieba i spokojnej wody.
Gaz ze złoża Eirin na Morzu Północnym już płynie do Polski. Zdj. ilustracyjnemateriały promocyjne

Spis treści:

  1. Orlen: z uruchomionego na Morzu Północnym złoża gaz płynie już do Polski
  2. Gaz jest przesyłany do Polski gazociągiem Baltic Pipe

Zobacz również:

Orlen: z uruchomionego na Morzu Północnym złoża gaz płynie już do Polski

Gaz jest przesyłany do Polski gazociągiem Baltic Pipe

Zobacz również:

"Wydarzenia": Zakaz sprzedaży małpek. Łódzcy radni apelują do rząduPolsat News
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?