Polska będzie miała statek-kablowiec. Powstanie w krajowych stoczniach

Zacumowane statki przy nabrzeżu, żółte dźwigi oraz replika żaglowca na wodzie, port.
Podpisano list intencyjny w sprawie wykorzystania pierwszego polskiego statku do układania kabli podmorskich przy budowie i serwisowaniu morskich farm wiatrowych na Bałtyku (zdj. ilustracyjne)WOJCIECH STROZYKReporter

Minister aktywów państwowych: Statek powstanie w polskich stoczniach

Zobacz również:

Kto będzie odpowiadał za budowę polskiego statku-kablowca?

Zobacz również:

Kamil Majczak, prezes Qemetica: Nie będziemy bogatą Europą bez przemysłu. „Problem jest w realiach”INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?