W sierpniu produkcja i zapasy węgla w Polsce były najniższe w tym roku

Polska sprzedała swoje zapasy węgla?
Polska sprzedała swoje zapasy węgla? AFP

Spis treści:

  1. Spadające wydobycie i najniższe zapasy węgla w Polsce
  2. Polska została prawie bez zapasów
  3. Od marca spada wydobycie węgla!

Zobacz również:

Spadające wydobycie i najniższe zapasy węgla w Polsce

Zobacz również:

Polska została prawie bez zapasów

Zobacz również:

Od marca spada wydobycie węgla!

Zobacz również:

Chaos trwa, gdy węgiel kupują słupy i bootyMarketNews24MarketNews24
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?