Wielki piec zgaśnie we wrześniu. ArcelorMittal ma propozycję dla hutników

Polskie hutnictwo wpadło w tarapaty. We wrześniu zacznie się wygaszanie wielkiego pieca w ArcelorMittal Poland Dąbrowa Górnicza. Zdj. ilustracyjne
Polskie hutnictwo wpadło w tarapaty. We wrześniu zacznie się wygaszanie wielkiego pieca w ArcelorMittal Poland Dąbrowa Górnicza. Zdj. ilustracyjne123RF/PICSEL

Spis treści:

  1. ArcelorMittal Poland wielkopiecownikom proponuje pracę na stalowni, szkolenia i... wykorzystanie zaległych urlopów
  2. Wygaszanie wielkiego pieca. W Dąbrowie Górniczej powtórzy się scenariusz z Krakowa?
  3. Ciężki czas dla hutnictwa. Rynek zalewa tańsza stal z zagranicy
  4. Tańsza energia dla hut uratuje tysiące miejsc pracy w Polsce? Trwają rozmowy

ArcelorMittal Poland wielkopiecownikom proponuje pracę na stalowni, szkolenia i... wykorzystanie zaległych urlopów

Zobacz również:

Wygaszanie wielkiego pieca. W Dąbrowie Górniczej powtórzy się scenariusz z Krakowa?

Zobacz również:

Ciężki czas dla hutnictwa. Rynek zalewa tańsza stal z zagranicy

Tańsza energia dla hut uratuje tysiące miejsc pracy w Polsce? Trwają rozmowy

"Szczerze o pieniądzach": Kolej do naprawyErnest BodziuchSzczerze o pieniądzach
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?