Bezpłatne ubezpieczenie dziecka na okres ferii od Prudential

Prudential rozpoczął akcję "na dobry początek". Oferując bezpłatnie specjalne ubezpieczenie od poważniejszych zdarzeń na okres ferii, ubezpieczyciel chce zachęcić rodziców do poważniejszej refleksji nad tym czy i w jaki sposób zapewniają oni ochronę ubezpieczeniową swoim pociechom.

Ubezpieczenie dla dzieci na wypadek poważnych zdarzeń

Specjalne ubezpieczenie dla dzieci na wypadek poważnych zdarzeń to oferta, którą Prudential przygotował na okres ferii. Ubezpieczenie jest bezpłatne, działa na całym świecie przez 24 godziny na dobę w okresie od 17 stycznia do 1 marca 2015 roku, a więc przez całe ferie zimowe.

Ubezpieczenie nie obejmuje lekkich obrażeń, zwichnięć czy też złamań, od których przezorni rodzice powinni standardowo ubezpieczać swoje dzieci - ale przypadki dużo cięższe. Pełna lista zdarzeń, które objęte są ochroną znajduje się w szczególnych warunkach ubezpieczenia. Ubezpieczenie jest bezpłatne, a do jego uzyskania niezbędne jest pozostawienie danych na stronie specjalnie utworzonej na potrzeby ubezpieczenia: www.prudential-dobrypoczatek.pl.

Reklama

Oferta ważna tylko w okresie ferii zimowych

Akcja i oferta zbiegają się w czasie z feriami zimowymi, okresem relaksu i zabawy, ale również podróży w trudnych warunkach, czy możliwych urazów i innych niebezpiecznych sytuacji. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że ferie zimowe to dobry moment na pomyślenie o objęciu dziecka kompleksową ochroną ubezpieczeniową.

Czy wiesz, co obejmuje ubezpieczenie Twojego dziecka?

"Już niebawem rozpoczynają się ferie zimowe. Okres wypoczynku i aktywności fizycznej powinien skłonić rodziców i opiekunów dzieci do zastanowienia się, czy ich pociechy są ubezpieczone i co takie ubezpieczenie obejmuje. Prudential proponuje bezpłatne ubezpieczenie na okres ferii zimowych, które będzie pretekstem i zachętą dla rodziców do przyjrzenia się ubezpieczeniom swoich dzieci." - tłumaczy Krzysztof Szypuła, dyrektor ds. rozwoju produktu w Prudential.

Ubezpieczenie dziecka to także dbałość o jego przyszłość

Dodaje także, że wyjazd na ferie i ryzyka urazów na stokach narciarskich czy w podróży powinny dać asumpt do refleksji rodziców nad tematem ubezpieczenia ich dzieci. Nie tylko ochronnego, lecz także finansowego, na przyszłość. Zwłaszcza w obliczu rosnących kosztów utrzymania i realizacji ich życiowych planów.

"Jako odpowiedzialni rodzice nie powinniśmy w związku z tym poprzestawać na ubezpieczeniu w szkole czy przedszkolu. Ani szkoła, ani przedszkole nie powinny z nas zdejmować odpowiedzialności za los naszych dzieci w przyszłości, zarówno w wymiarze ochronnym, na wypadek urazów, czy innych nieszczęśliwych zdarzeń, jak i w wymiarze finansowym. Pamiętajmy, że ubezpieczenia w szkole, czy przedszkolu nie maja nic wspólnego z planowaniem finansowym przyszłości naszych dzieci, a co do ich roli umownie nazwanej ochronną, to często zdarza się, że nie znamy nawet ich zakresu, warunków, czy wyłączeń. Prudential zachęca do zmiany takiej postawy. Specjalne ubezpieczenie, które oferujemy w okresie ferii zimowych jest dobrym początkiem i zachętą do zbudowania właściwego planu ubezpieczeniowego dla naszego dziecka". - mówi Krzysztof Szypuła.

Aby objąć ubezpieczeniem swoje dziecko należy je zarejestrować na stronie: www.prudential-dobrypoczatek.pl

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »