Kolejny cios w banki w Polsce. MF: Już w przyszłym roku podwyżka podatku

Resort finansów i gospodarki planuje podwyżkę stawki CIT płaconego przez banki. Pieniądze pójdą na zbrojenia. Na zdj. minister finansów i gospodarki Andrzej Domański (L) oraz wiceminister Jarosław Neneman (P)
Resort finansów i gospodarki planuje podwyżkę stawki CIT płaconego przez banki. Pieniądze pójdą na zbrojenia. Na zdj. minister finansów i gospodarki Andrzej Domański (L) oraz wiceminister Jarosław Neneman (P)Pawel WodzynskiEast News

Spis treści:

  1. Wyższe stawki CIT od banków dla sfinansowania wydatków obronnych
  2. Banki mają "bardzo wysokie zyski". Resort finansów chce, aby się nimi podzieliły
  3. Banki zarabiają miliardy złotych

Zobacz również:

Wyższe stawki CIT od banków dla sfinansowania wydatków obronnych

Zobacz również:

Banki mają "bardzo wysokie zyski". Resort finansów chce, aby się nimi podzieliły

Banki zarabiają miliardy złotych

"Szczerze o pieniądzach": Kolej do naprawyErnest BodziuchSzczerze o pieniądzach
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?