Reklama

Bank Pekao podwyższa oprocentowanie depozytów

Wprowadzenie szerokiej palety wyższych stawek oprocentowania kont oszczędnościowych i lokat dla klientów indywidualnych – to wiosenny plan Banku Pekao. Co oznacza w praktyce? Że oprocentowanie depozytów wzrośnie nawet do 4 proc.

Artykuł sponsorowany

Większość nowych stawek już obowiązuje, natomiast wszystkie wejdą w życie do 4 maja. Chodzi tu zarówno o te, które dotyczą środków już posiadanych przez klientów w Pekao, jak i nowych, przeniesionych z innych banków. - Ruszamy z całą gamą nowych produktów depozytowych. Wprowadzamy atrakcyjne oprocentowanie dla obecnych oraz nowych klientów. Jest to bardzo szeroka oferta obejmująca zarówno konta oszczędnościowe, jak i różne warianty lokat. Oszczędzanie w dużym, stabilnym i bezpiecznym banku, którym jest Pekao, opłaca się teraz jeszcze bardziej - wyjaśnia Leszek Skiba, Prezes Zarządu Banku Pekao S.A.

Reklama

Konta Oszczędnościowe, Lokata na Nowe Środki oraz Lokata z Funduszami Pekao TFI

W przypadku Kont Oszczędnościowych promocja dostępna jest w dniach od 28 kwietnia do 31 lipca. Konto Oszczędnościowe Premium to 3,5 proc. na 6 miesięcy do 400 tys. zł, Konto Oszczędnościowe - 3,5 proc. na 6 miesięcy do 100 tys., a Konto Oszczędnościowe Mój Skarb (dla dzieci do 18 lat) - 3,5 proc. na 6 miesięcy do 3 tys.

Już dostępna jest promocja obejmująca Lokatę na Nowe Środki (do 1 mln zł). To 2,75 proc. na 12 miesięcy, 2,5 proc. na 6 miesięcy oraz 2,25 proc. na 3 miesiące. Jeśli chodzi natomiast o Lokatę z Funduszami Pekao TFI, tutaj promocja obowiązuje od 1 maja. To lokaty na 6 miesięcy, a nowe oprocentowanie wyglądają następująco: 4 proc. (gdy 70 proc. na fundusze a 30 proc. na lokatę), 3,5 proc. (gdy po 50 proc. na fundusze i lokatę), 3 proc. (gdy 30 proc. na fundusze i 70 proc. na lokatę).

Lokata mobilna PeoPay oraz standardowe oprocentowanie Kont Oszczędnościowych

W przypadku Lokaty mobilnej PeoPay promocja wystartowała 28 kwietnia w bankowości mobilnej PeoPay i obejmuje osoby, które wyraziły zgody marketingowe oraz włączyły e-wyciągi. Dla tych klientów oprocentowanie depozytu wzrośnie do 2,5 proc. na 3 miesiące do 30 tys. zł.

Od 4 maja wzrośnie również standardowe oprocentowanie Kont Oszczędnościowych i wyniesie ono: 1,2 proc. na Koncie Oszczędnościowym Premium oraz 1 proc. na Koncie Oszczędnościowym i Koncie Oszczędnościowym Mój Skarb.

Wszystkie promocje dotyczą zarówno obecnych, jak i nowych klientów Banku Pekao i można z nich skorzystać z pomocą bankowości mobilnej PeoPay, internetowej Pekao24 oraz w oddziałach. Podane oprocentowanie jest w skali roku.

 

Artykuł sponsorowany

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »