Reklama

Innowacyjna karta kredytowa w ofercie Banku Pekao. Więcej korzyści i raty 0%

Bank Pekao wprowadza kartę kredytową w modelu abonamentowym. To innowacyjne rozwiązanie skierowane do wszystkich klientów. Karta w podstawowym pakiecie standard jest za 0 zł i umożliwia m.in. spłatę w ratach 0%, ubezpieczenia PZU SA oraz szybsze zbieranie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Artykuł sponsorowany

Klienci Banku Pekao do wyboru mają trzy pakiety karty: pakiet standard, złoty lub platynowy. Pakiet wybieramy podczas zakładania karty, ale można go później zmienić na inny - bezpłatnie i bez konieczności wymiany karty.

- Stworzyliśmy Kartę Kredytową z Żubrem, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie, dostosowane do obecnych trendów rynkowych i realnych potrzeb konsumentów. Karta oferuje niespotykane korzyści do codziennych zakupów i w podróży. Ma trzy pakiety korzyści. W pakiecie standard dostępna jest za 0 zł bez żadnych warunków. Razem z kartą klient otrzyma ubezpieczenia zakupów i transakcji internetowych, za które składkę opłaci Bank Pekao, a w pakietach złotym i platynowym dodatkowo ubezpieczenia w podróży. To nowoczesny produkt wydany w systemie Mastercard, z pełną obsługą w aplikacji PeoPay i moc korzyści na co dzień - mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych w Banku Pekao.

Reklama

Pakiet standard, złoty czy platynowy - który wybrać?

Pakiet standard to bezpłatna karta, ubezpieczenie zakupów oraz ubezpieczenie transakcji internetowych. W razie zdarzeń objętych ochroną liczyć można na zwrot nawet do 1000 zł. Co więcej, zakupy, za które zapłaciliśmy kartą można rozłożyć na raty 10x0% do 1000 zł bez odsetek i prowizji. W przypadku większych zakupów możliwe jest rozłożenie płatności na 3 do 36 rat z obniżonym oprocentowaniem. Wszystko to oznacza, że raty na Karcie Kredytowej z Żubrem to jedna z najkorzystniejszych opcji finansowania, jakie są obecnie dostępne na rynku.

Pakiet złoty oraz platynowy to dodatkowe korzyści. Choćby zwrot 2 proc. wydatków za płatności kartą w internecie (do 20 zł miesięcznie w pakiecie złotym i do 30 zł w platynowym, czyli nawet do 360 zł rocznie). Co więcej, zwrot naliczany nie tylko za tradycyjne zakupy w sieci, ale również za różnego rodzaju opłaty, które możemy dokonywać kartą np. za rachunki domowe, abonamenty, serwisy internetowe i wiele innych. Pakiet platynowy to ponadto zwrot 5 proc. za opłaty autostradowe w Polsce i za granicą (do 20 zł miesięcznie czyli do 240 zł rocznie). Oferta jest więc korzystna zwłaszcza w wakacje, gdy planujemy dalsze podróże samochodem.

W wyższych pakietach  rośnie również maksymalna kwota, którą można rozłożyć na raty 0 proc. (do 2000 zł i 3000 zł) oraz sumy ubezpieczenia, do jakich PZU SA świadczy ochronę (do 3000 zł w wariancie złotym i do 6000 zł w wariancie platynowym). Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem mogą liczyć ponadto na wsparcie podczas podróży po kraju i za granicą. To zwrot kosztów leczenia, assistance (w tym zachorowanie na COVID) oraz NNW na wypadek śmierci do 100 000 zł w wariancie złotym lub do 200 000 zł w wariancie platynowym.

Wariant platynowy to dodatkowo usługi assistance: pakiet sport, ubezpieczenie OC w życiu prywatnym oraz ochrona w ramach wszystkich ubezpieczeń w podróży także dla dodatkowego współuczestnika podróży. Warto dodać, że od pakietu złotego klienci zyskują bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w przypadku opóźnienia lotu o minimum godzinę w ramach usługi Mastercard Flight Delay Pass. Dzięki tej usłudze oczekiwanie na opóźniony lot możemy spędzić w komfortowych warunkach, ciesząc się darmowymi przekąskami oraz WIFI. Mogą z nich korzystać zarówno posiadacze karty, jak i cztery osoby towarzyszące.

Jedna karta - wiele korzyści

Opłata za obsługę karty w pakiecie złotym wynosi 19 zł miesięcznie, a w pakiecie platynowym - 39 zł miesięcznie. Łatwo można jednak ich uniknąć, wykonując transakcje na odpowiednio 2000 zł lub 3000 zł miesięcznie. Opcja standard pozostaje zawsze darmowa.

- Elastyczność oraz bogactwo wartości dodanych to dziś cechy najbardziej pożądane przez klientów. Głęboko wierzę, że Karta Kredytowa z Żubrem jest ucieleśnieniem tych oczekiwań. Dlatego cieszymy się, że możemy współtworzyć ten produkt z Bankiem Pekao, który odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów - mówi Tomasz Owczarek, szef Sprzedaży i Strategii w polskim biurze Mastercard.

- Zaspokajanie potrzeb klientów w sposób zintegrowany i kompleksowy jest naszym priorytetem. Rozszerzamy dla klientów Banku Pekao S.A. ofertę ubezpieczeniową oraz przygotowujemy kompleksowe rozwiązania, które uzupełniają produkty bankowe. Wdrożenie ubezpieczenia do kart kredytowych przybliża nas do realizacji tego celu. PZU SA zadba o bezpieczeństwo podczas urlopu zarówno w Polsce, jak i za granicą, obejmie ochroną zakupione towary, a także zabezpieczy transakcje internetowe dokonane kartą kredytową - dodaje Agnieszka Gocałek, dyrektor Biura Bancassurance i Programów Partnerstwa Strategicznego w PZU SA.

Karta Kredytowa z Żubrem to także wygodna obsługa poprzez aplikację PeoPay. Z jej pomocą możemy sprawdzić dostępny limit na karcie, przejrzeć historię płatności, zmienić pakiet, nadać lub zmienić PIN do karty, zlecić przelew z karty na rachunek osobisty, zablokować czasowo kartę, rozłożyć spłatę na raty czy znaleźć inne, dodatkowe korzyści. Kartę można również dodać do aplikacji Google Pay oraz Apple Pay, a następnie za zakupy płacić telefonem. Jeśli natomiast zapiszemy się do programu Mastercard Bezcenne Chwile, gromadzone punkty za wszystkie płatności możemy wymieniać na nagrody.

Karta Kredytowa z Żubrem wykonana została z PVC pochodzącego z recyklingu, dzięki czemu nie generuje nowych odpadów. To ważny element Strategii ESG Banku Pekao polegający na wzmożonych działaniach na rzecz ochrony środowiska. Jednocześnie karta pozostaje nowocześnie zaprojektowana i minimalistyczna. Karta Kredytowa z Żubrem dostępna jest też w kilku wariantach kolorystycznych.

Artykuł sponsorowany

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »